ambient acoustics +380 96 503-09-44
 • Ук
 • Ру
 • En
 • Кастом навушники
  AM5LE

  Кастом монітори з п'ятьма драйверами у вусі, підвищеним опором, з безпрецедентним запасом гучності і компенсатором звукового тиску.

  2-інфранизькі/низькі, 2-середні, 1-високі

  19 250 грн
  Замовити
  AM5 LiveEdition

  Кастом монітори AM5LiveEdition забезпечують захоплююче звукове відтворення з живим середньо частотним діапазоном і потужним, тілесним басом. Наші «п'ятірки» швидко стали «переважним моніторингом» для музикантів і проникливих меломанів. Володіючи повним і детальним звуковим почерком, який підкреслює теплоту і музичність будь-якого живого міксу або запису, AM5LiveEdition ідеально підходять для музикантів та аудіофілів, яким потрібна додаткова точність, роздільна здатність, і, найголовніше, величезний запас гучності з мінімальними гармонiчними спотвореннями звуку.

  AM5LiveEdition оснащені компенсатором зайвого звукового тиску у вушному каналі AP20 (Ambient Plug 20db) для зменшення втоми, при тривалому прослухуванні музики в моніторах на високих рівнях гучності без втрати глибини і якості низьких частот. Фільтр дає рівномірну звукоізоляцію навколишнього шуму в межах 20дБ на всіх частотах.

  Підкреслює теплоту і музикальнiсть живого міксу!
  Частотна характеристика
  Амплітудно-частотна характеристика показує тональний баланс (баланс гучності на різних звукових частотах). Чим вища лінійність АЧХ, тим сбалансованіше і з меншим забарвленням звучать навушники.
  Ambient plug AP20

  AM5LiveEdition оснащені компенсатором зайвого звукового тиску у вушному каналі AP20 (Ambient Plug 20db) для зменшення втоми, при тривалому прослухуванні музики в моніторах на високих рівнях гучності без втрати глибини і якості низьких частот. Фільтр дає рівномірну звукоізоляцію навколишнього шуму в межах 20дБ на всіх частотах.

  Музичні стилі
  РокMAD4, AM5LE, MAD6, MAD10, MAD16, MAD24
  ПопMAD3HYB, AM5LE, MAD6, MAD10, MAD16, MAD24
  РепMAD3HYB, AM5LE, MAD6, MAD10, MAD16, MAD24
  ДжазMAD2, MAD4, AM5LE, MAD6, MAD10, MAD24
  ЕлектроMAD3HYB, AM5LE, MAD10, MAD16, MAD24
  КласикаMAD2, MAD4, MAD6, MAD10, MAD16, MAD24
  Для професіоналів
  УдарникMAD3HYB, AM5LE, MAD10, MAD16, MAD24
  ІнженерMAD4, AM5LE, MAD6, MAD10, MAD16, MAD24
  ГітаристMAD2, MAD4, AM5LE, MAD6, MAD10, MAD16, MAD24
  ВокалістMAD2, MAD4, AM5LE, MAD6, MAD10, MAD16, MAD24
  КлавішникMAD4, AM5LE, MAD6, MAD10, MAD16, MAD24
  Бас-гітаристMAD3HYB, AM5LE, MAD10, MAD16, MAD24
  Рекомендації
  Короткий посібник з вибору кастом моніторів для популярних музичних категорій та додатків
  Індивідуальний дизайн

  Вас повідомлять про виконану роботу або за телефоном, зазначеним у бланку замовлення, або за електронною поштою. Після узгодження методу доставки, Ваше замовлення буде надіслане Вам. Доставка на території України можлива поштовою службою «Нова Пошта», в інші країни - службами EMS, DHL, UkrPoshta (сплачується окремо, згідно тарифу поштової служби).


  1. Зробити зліпки вух
  В першу чергу, Вам необхідно пройти процедуру зняття зліпків Ваших вух. Цю процедуру Ви можете зробити в будь-якому найближчому центрі слухопротезування або у сурдолога. Якщо ви перебуваєте в Києві, то Ви можете зробити зліпки у нас. Тоді вартість зліпків буде входити у вартість вашого замовлення.

  Рекомендації

  2. Обрати дизайн

  Ми створили спеціальний конструктор моніторів для вашої зручності. У конструкторі ви можете вибрати модель моніторів, їх колір, накладки, створити власні зображення, обрати параметри проводу та ін.

  Сторити монітори  3. Оплата та доставка
  Після заповнення бланка замовлення, з Вами зв'яжуться наші фахівці для уточнення Вашого замовлення і загальної вартості замовлення. Після цього, Вам необхідно провести оплату. Оплата може бути проведена безготівковим розрахунком. Майте на увазі, Ваше замовлення передається в роботу тільки після 30% передоплати.