ambient acoustics +380 96 503-09-44
 • Ук
 • Ру
 • En
 • Умови та терміни

  1. Якщо Ви знаходитеся в Києві, Ви можете замовити послугу виїзду нашого фахівця до Вас для зняття зліпків в слушний для Вас час (Пн-Пт, з 10 до 19)! Вартість послуги виклику фахівця -500 UAH.
  2. Спосіб доставки товару залежить від населеного пункту, в який вона здійснюється. Доставка товарів по території України проводиться транспортною компанією "Нова Пошта". На територію Росії - "Поні Експрес". Доставка по світу - транспортною компанією "Нова Пошта", DHL, Fedex, EMS. Витрати на послуги поштових служб сплачуються окремо.
  3. Термін виготовлення Ambient гарнітур — 7-10 робочих днів з моменту отримання нами зліпків і підтвердження оплати.
  4. Період адаптації шкіри вушного каналу до індивідуальних корпусів моніторів, кастом насадок, беруш, вкладишів складає 10-14 днів. Лише після закінчення даного періоду приймаються вироби для корекції форми!
  5. Для збереження електронних компонентів користуйтеся осушуючими засобами (пакетований силікагель, або спеціалізовані осушуючі набори для догляду за слуховими апаратами)! Якщо Ви страждаєте рясним виділенням вологи і сірки з вух, бажано користуватися осушуючими засобами щодня! Пам'ятаєте, від того, як Ви стежитимете за особистою гігієною і станом випромінюючих частин, залежатиме довговічність нормального функціонування даного виробу.
  6. Якщо Ви страждаєте хронічними захворюваннями (інфекціями) ЛОР органів, або рясними виділеннями сірки (часті сірчані пробки), перед замовленням даної продукції проконсультуйтеся з Вашим лікарем! Приймаючи замовлення на виготовлення індивідуальних моніторів, кастом насадок, беруш, отопластів лабораторія вважає, що всі нобходімиє консультації з лікарями були проведені!
  7. Умови оплати. Безготівковий розрахунок - передоплата за товар 30%. Безготівкова форма оплати доступна у всіх містах як для фізичних, так і для юридичних осіб. Після оформлення замовлення Вам висилається рахунок на E-mail, який можна сплатити банківською картою через систему Приват24, у відділені будь-якого банку, терміналі. Разом з товаром Ви отримуєте оригінали всіх необхідних документів (рахунок, видаткова накладна).
  8. Умови обміну і повернення товару. Повернути товар Ambient Acoustics належної якості можна, якщо дотримані наступні умови повернення товару: 1. товар не використовувався і зберігся в тому вигляді, якому його придбали 2. товар повністю справний і може використовуватися за призначенням повною мірою і у встановленому об'ємі 3. минуло не більше 14 календарних днів з моменту придбання товару 4. збережені всі комплектуючі і аксесуари з їх індивідуальною упаковкою 5. збережено розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром
  9. Оскільки вся продукція компанії Ambient Аcoustics виготовляється за індивідуальним замовленням і не може бути використана надалі, вам необхідно враховувати часові та матеріальні витрати, витрачені співробітниками компанії при виробництві товару. Повернення грошових коштів за товар складає 60% від вартості продукції. Банківські і транспортні витрати покладаються на покупця.