1. {{m.title}}
Ласкаво просимо в помічник
підбору вушних моніторів
Для початку виберіть одну з моделей
моніторів зліва і натисніть
кнопку "Обрати"
Раздел находится в разработке
{{g.title}}
Обрати {{g.price}} грн
{{g.description}}
SPECS.:
{{s}}
{{m.title}}
Обрати {{m.price}} грн
{{m.description}}
SPECS.:
{{s}}
однакові
різні

- {{f.name}}

{{orient!="left"?"Лівий":"Правий"}}
{{c.title}}
Тип джеку
Довжина проводу
{{c.title}}
(додатково до вашого комплекту)
зменшує ймовірність виникнення акустичної травми
(додатково до вашого комплекту)
(додатково до вашого комплекту)
(додатково до вашого комплекту)
Додаткова інформація

Правила повернення товару

Повернути товар Ambient Acoustics належної якості можна, якщо дотримані наступні умови повернення товару::

 • 1. Товар не використовувався і зберігся в тому вигляді, якому його придбали.
 • 2. Минуло не більше 14 календарних днів з моменту придбання товару.

Оскільки вся продукція компанії Ambient Аcoustics виготовляється за індивідуальним замовленням і не може бути використана надалі, вам необхідно враховувати часові та матеріальні витрати, витрачені співробітниками компанії при виробництві товару. Повернення грошових коштів за товар складає 60% від вартості продукції. Банківські і транспортні витрати покладаються на покупця.

Згода на публічне представлення продукції

Даним ви даєте свою згоду на публічне представлення, відтворення і поширення фото, зображення, ілюстрації, відео з вашою участю з продукцією, виготовленою на ваше замовлення під торговою маркою Ambient Acoustics на інтернет - ресурсі www.ambient-acoustics.ua. Ваше ім`я / сценічний псевдонім може бути використано в інформаційних матеріалах / рекламних матеріалах компанії Ambient Acoustics.

Умови

 1. Зліпки передаються в роботу лише після підтвердження мінімальної суми передоплати - 30%.
 2. Спосіб доставки товару залежить від населеного пункту, в який вона здійснюється. Доставка товарів по території України проводиться транспортною компанією "Нова Пошта". На територію Росії - "Поні Експрес". Доставка по світу - транспортною компанією "Нова Пошта", DHL, Fedex, EMS. Витрати на послуги поштових служб сплачуються окремо.
 3. Термін виготовлення Ambient моніторів (або кастомізациї) — 3-4 тижні з моменту отримання нами зліпків і підтвердження оплати. Терміни виготовлення Ambient насадок, беруш, вкладишів — 7 -10 робочих днів.
 4. Період адаптації шкіри вушного каналу до індивідуальних корпусів моніторів, кастом насадок, беруш, вкладишів складає 10-14 днів. Лише після закінчення даного періоду приймаються вироби для корекції форми!
 5. Індивідуальні монітори, насадки і отопласти виготовляються нашими фахівцями з використанням 3D технологій. Кожен монітор тестується по завершенню робіт. Ми не можемо гарантувати, що кінцевий виріб не міститиме повітряня мікро порожнин!
 6. У зв'язку з невід'ємною відмінністю кольору наших матеріалів і кольорами на екрані вашого комп'ютера, є вірогідність того, що кінцевий колір продукту трохи відрізнятиметься! Ми не можемо гарантувати, що колір буде точнісінько як на екрані вашого монітора! Якщо Ви не задоволені кінцевим кольором ваших моніторів, Ви можете замовити повторну кастомізацію!
 7. Не приймаються вироби (індивідуальні монітори лабораторії і монітори після кастомізації) для корекції звучання! Бажано, перед замовленням Ambient моніторів ознайомиться із звучанням тієї моделі яка Вас найбільш цікавить! Для цього в лабораторії є тестові моделі моніторів.
 8. Наші фахівці завжди дбайливо і акуратно виймають драйвери із заводських корпусів при кастомізації. Проте, у зв'язку з тим, що навушники часто мають великий термін експлуатації (б/у), а розбирання заводського корпусу проводиться шляхом розпилювання, є велика вірогідність того, що після переміщення випромінювачів в нові корпуси, вони працюватимуть не належним чином. Лабораторія не може дати гарантію на такі випромінювачі і внутрішні компоненти! Наші фахівці завжди проводять інспекцію випромінювачів до і після кастомізації і, якщо будуть які-небудь відхилення в їх роботі, Ви будете повідомлені про це!
 9. Для збереження електронних компонентів моніторів користуйтеся осушуючими засобами (пакетований силікагель, або спеціалізовані осушуючі набори для догляду за слуховими апаратами)! Якщо Ви страждаєте рясним виділенням вологи і сірки з вух, бажано користуватися осушуючими засобами щодня! Пам'ятаєте, від того, як Ви стежитимете за особистою гігієною і станом випромінюючих частин моніторів (акустичних фільтрів), залежатиме довговічність нормального функціонування даного виробу.
 10. Якщо Ви страждаєте хронічними захворюваннями (інфекціями) ЛОР органів, або рясними виділеннями сірки (часті сірчані пробки), перед замовленням даної продукції проконсультуйтеся з Вашим лікарем! Приймаючи замовлення на виготовлення індивідуальних моніторів, кастом насадок, беруш, отопластів лабораторія вважає, що всі нобходімиє консультації з лікарями були проведені!
 11. Умови оплати. Безготівковий розрахунок - передоплата за товар 30%. Безготівкова форма оплати доступна у всіх містах як для фізичних, так і для юридичних осіб. Після оформлення замовлення Вам висилається рахунок на E-mail, який можна сплатити банківською картою через систему Приват24, у відділені будь-якого банку, терміналі. Разом з товаром Ви отримуєте оригінали всіх необхідних документів (рахунок, видаткова накладна).

Гарантія

 1. Гарантія на внутрішні електронні компоненти (драйвери, кросовер) в моніторах Ambient Acoustics (не кастомізація) складає — 1 рік, дроти Ambient Cord - 6 місяців, корпуси (отопластика) – 30 днів.
 2. Гарантія поширюється на заводський брак випромінювачів, акустичних фільтрів або складових компонентів, тобто якщо поломка не обумовлена необережним використанням.
 3. Ambient Acoustics проведе необхідну корекцію форми корпусів моніторів, кастом насадок, беруш, отопластів або виготовить нові, якщо протягом місяця корпус приносить дискомфорт при носінні своєму власникові; якщо на корпусах були виявлені шорсткості, нерівності, гострі краї, або інший вид браку, не обумовлений анатомічними особливостями вух покупця!
 4. Зобов'язання не поширюються на монітори: з механічними пошкодженнями корпусів; з явною дією вологи, сірки, поту, інших рідин на внутрішні компоненти; з наявністю сторонніх предметів в звуководах; з пошкодженнями, викликаними неакуратним використанням; з ознаками несанкціонованого ремонту і будь-якого вигляду самостійних модифікацій; з ознаками дії екстремальних температур; з ознаками дії вібраційного характеру;
 5. Гарантійні зобов'язання не поширюються на внутрішні компоненти in-ear навушників після проведення кастомізації! При кастомізації лабораторія дає гарантію лише на отопластику (індивідуальний корпус)!
Назад Продовжити
Загальна вартість
{{ totalPrice() }}
{{ [steps.model.active.name, steps.model.active.subname].join(' ')}}
{{ steps.model.active.price }} грн
Player
{{ steps.player.text }}
Сквозная вентиляция
{{ steps.ventilation.price }} грн
Осушуюча капсула
{{ steps.addDryingCapsule.price }} грн
Стік для видалення сірки та бруду
{{ steps.addEarwax.price }} грн
чохол
{{ steps.addFabricCover.price }} грн
Іменний вологозахисний кейс
{{ steps.addCase.price }} грн
Вентиляційний фільтр-мембрана АP20
{{ steps.addAP20.price }} грн
Напис на вашому кейсі
{{ steps.engraving.text }}
{{ steps.engraving.price }} грн
Іменний вологозахисний кейс
{{ steps.namedCase.price }} грн
Стік для вилучення сірки і бруду
{{ steps.sulfurStick.price }} грн
Осушуюча капсула
{{ steps.drierCapsule.price }} грн
Чохол
{{ steps.fabricCase.price }} грн