ambient acoustics +380 96 503-09-44
 • Ук
 • Ру
 • En
 • Повна кастомізація навушників


  5500 грн
  виготовлення 30 днів
  Замовити

  Що входить в базову вартість:

  • Виготовлення корпусів за зліпками вух клієнта
  • Встановлення внутрішніх компонентів старих навушників в нові корпуси за формою вух
  • Гарантія на корпус - 30 днів

  Додаткові опції:

  заміна роз'ємів, установка нових роз'ємів іншого вигляду, заміна проводу, апгрейд (збільшення кількості динаміків), корекція звучання, заміна акустичних фільтрів. Дані опції ми встановлюємо за запитом і вони розраховуються окремо!

  ____________________________________________

  ​​

  Розкрийте потенціал своїх навушників

  Повна кастомізация включає в себе переробку корпусів ваших in-ear навушників на індивідуальні, виготовлені за зліпками вашого вуха. За рахунок повної анатомічної відповідності Вашому вушному каналу, досягається максимальна звукоізоляція, а також максимальна фіксація індивідуального монітора у вухах. Це знижує робочі рівні гучності музичних композицій, що зменшує ризик виникнення акустичної травми!

  Завдяки розміщенню випромінювачів ближче до барабанної перетинки, вдається досягти чіткішого басу та збільшити суб'єктивну гучність навушників. Також такого роду кастоми володіють усіма перевагами сценічних індивідуальних моніторів!

  Звертаємо вашу увагу, що вартість кастомізації залежить від складності роботи з моніторами.

  Проста кастомізація (200 дол. США) - це переробка моніторів з невеликою кількістю арматурних драйверів (1-5 шт) в акрилових корпусах. Наприклад, моделі моніторів наступних брендів: Shure 215, Ambient Acoustics Am2 Vocaledition, Earsonics Em2 pro і так далі.

  Складна кастомізація (300 дол. США) - це переробка "залитих" моніторів з арматурними і динамічними драйверами ( 5-10 шт) в акрилових корпусах. Наприклад, моделі моніторів наступних брендів: FITEAR 335 DW SR, KZ Zs10, 64 audio A6 і так далі.

  Комплексна кастомізация (400 дол. США) - це переробка "залитих" моніторів з великою кількістю драйверів (більше 10 шт), тумблерами в металевих корпусах. Наприклад, моделі моніторів наступних брендів: Empire Ears Zeus, Astell&kern Layla, Campfire Audio Andromeda і так далі.  Інші товари