ambient acoustics +380 96 503-09-44
 • Ук
 • Ру
 • En
 • З'ємні силіконові насадки (2 шт)

  2850 грн
  виготовлення 7 днів
  Замовити

  Опис

  - Для виготовлення силіконових насадок зліпки вух мають бути виконані за нашими рекомендаціями. В лабораторію відправляють лише зліпки і назву моделі навушників для яких вони виготовлятимуться.

  - Якщо в лабораторії Ambient Acoustics не має макету Ваших навушників (або засобів комунікації), разом із зліпками вух Вам необхідно відправити нам і той засіб на який необхідно виготовити насадки.

  - За замовчуванням, силіконові насадки виготовляються у формі повної раковини з відтиском корпусу навушника в насадці. Інші види форми насадок обговорюються персонально за запитом!


  Чудова фіксація у вухах

  З'ємні індивідуальні силіконові насадки (кастом-насадки) виготовляються за зліпками вушного каналу людини. На відміну від стандартних насадок, це дозволяє досягти максимального комфорту посадки і фіксації у вухах. Ви можете не турбуватися про те, що навушники (блютуз гарнітури або засоби комунікації) випадуть навіть при інтенсивних фізичних заняттях. Індивідуальні насадки забезпечують відмінну звукоізоляцию (до 26 дБ). Відмінне рішення для людей з вузькими каналами, для яких стандартні насадки не дають надійної фіксації і звукоізоляції!

  Важливо!

  Вартість насадок для великих моніторів зі складною геометричною формою вартує на 50 дол США дорожче. Наприклад, монітори Campfire Audio Solaris/Andromeda/Atlas, UM Universal ME1 і т.д.

  Також, спершу ми оцінюємо розміри ваших вушних зліпків, а потім підтверджуємо замовлення.

  Інші товари