ambient acoustics +380 96 503-09-44
 • Ук
 • Ру
 • En
 • LAM7-С

  Кастомні навушники з сімома драйверами у вусі

  32775 грн
  виготовлення 30 днів
  Замовити

  LAM7-C - це топова кастомна модель лабораторії Ambient Acoustics для аудіофілів з 7 драйверами у вусі і з унікальною технологією LAM (Live Acoustic Mod)! У ній реалізовано повний набір функцій ручного управління характером звукового почерку! Окрім ручного управління рівнем низьких частот (мануальне регулювання доступне в ступінчастому управлінні низькими частотами в чотирьох позиціях 0 +6, +10 і +14дБ), в ній передбачена можливість регулювання рівня середніх частот (два рівні 0дБ і+5дБ), так званою, вокальною зоною! Окрім цього, LAM7-C - це флагманська модель Ambient Acoustics за рівнем протяжності частотного діапазону! Глибина нижнього частотного діапазону досягає інфранизьких частот, що відчуваються людиною лише як вібрації, тим часом як кордон високих частот виходить далеко за межі діапазону чутного людським вухом!

  Кастом навушники LAM7-C- це універсальна мініатюрна акустична система у вусі, яку можна налаштувати під будь-яке джерело звуку, будь-які музичні стилі і для найвимогливішого та досвідченого слухача. В них є все, що необхідне справжньому аудіофілу!

  Характеристики

  • 7 випромінювачів типу Balanced Armature у вусі (2 - інфранизькі/низькі, 2 -середні, 1- верхня середина, 2-високі/ультрависокі)
  • 3 звуководи
  • 5-и смуговий пасивний кросовер
  • Частотний діапазон: 10ГЦ – 22кГц
  • Чутливість (50Гц): 110дБ/мВт,116дБ/мВт,120дБ/мВт і 124дБ/мВт
  • Імпеданс (50Гц): 12 Ом
  • Фіксація випромінювачів і кросовера усередині корпусів без повітряних порожнин
  ​​

  Частотна характеристика LAM7-C

  (IEC711 coupler Reference Plane)

  Легкість моніторів досягається за рахунок дотримання в результуючій частотній характеристиці резонансних явищ вушних раковин і вушних каналів людини при сприйнятті звуку у вільному звуковому полі, а також за рахунок застосування металевих zзвуководів в конструкції акустичних кросоверів.

  Електричний імпеданс LAM7-C


  Унікальність технології LAM полягає в тому, що під час перемикання режимів, загальний опір навушників по постійному струму залишається практично незмінним, і тому підсилювачі в плеєрах або звукових картах не міняють режими посилення з низькоомного на високоомне навантаження!

  Електрична фаза LAM7-C

  Використання Імпедансной і Фазової корекції – унікальна розробка лабораторії Ambient Acoustics, яка знижує впливи внутрішньої схемотехніки джерела звуку на підсумкове звучання навушників за рахунок підвищення рівномірності кривих імпедансу і електричної фази навушників, що у свою чергу, помітно підвищує "натуральність" і "злитність" звучання!


  В LAM7-C використовується технологія Live Acoustic Mod, яка була створена лабораторією Ambient Acoustics спеціально для аудіофілов і любителів якісної музики різного напряму. Мануальне регулювання доступне в ступінчастому управлінні низьких частот в чотирьох позиціях: 0 +6, +10 і +14дБ, а також в двоступінчатому управлінні рівня середніх частот (так званою вокальною зоною) -0 і +5дБ


  Режим Flat - всі перемикачі напрямлені до низу


  Режим Balanced - синій перемикач напрямлено до гори, червоний та жовтий - до низу


  Режим Warm + Sweet -червоний перемикач напрямлено до гори, синій та жовтий - до низу


  Режим Bass - червоний та синій перемикачі напрямлено до гори, жовтий - до низу


  Режим Analitical - жовтий перемикач напрямлено до гори, синій та червоний - до низу  Режим Rock - червоний перемикач напрямлено до низу, синій та жовтий - до гори


  Звук "вісім в одному"!

  Інші товари