• Укр
 • Eng
 • FAQ

  Найбільш розповсюджені питання

  1. Яка процедура зняття зліпків вух? Це боляче?

   Процедура зняття зліпків займає до 15 хвилин. Насамперед, фахівець перевіряє слухові проходи на наявність сірчаних пробок. Далі в канал до барабанної перетинки вставляється спонж, який запобігатиме затіканню зліпочної маси далі. Після встановлення блоку, в слуховий прохід нагнітається в'язка силіконова маса, яка застигає протягом 5 хвилин. Після повного застигання масу виймають. Це і є зліпки ваших вух! Процес повністю безболісний і безпечний. Ви відчуваєте лише невелике розпирання по всій поверхні вушних каналів.
  2. Що робити із зліпками моїх вух?

   Зліпки направляють нам в лабораторію поштовою службою або зберігають у власному кабінеті на нашому сайті, якщо у вас є 3D файли у форматі *stl.
  3. Який термін виготовлення індивідуальної продукції лабораторії Ambient Аcoustics?

   Час виготовлення індивідуальних моніторів 3-4 тижні з моменту отримання нами зліпків та оплати. Насадок, беруш, вкладок - 2-3 тижні.
  4. Якщо в процесі використання монітори почнуть викликати дискомфорт, форму їх потім вже ніяк не можна буде змінити?

   Якщо кастоми викликають дискомфорт, то їх форму можна змінити. Зв'яжіться з нами за додатковою інформацією!
  5. Чи зберігаємо ми зліпки або відправляємо їх назад із замовленням?

   Ми зберігаємо зліпки після виготовлення насадок, вкладок, беруш, або моніторів в нашій лабораторії в електронному вигляді. Оригіналів зліпків ми передаємо вам.
  6. Якщо у мене вже є зліпки моїх вух, чи можу я замовити виготовлення індивідуальної продукції за ними?

   Якщо у Вас вже є зліпки Ваших вух ми можемо виготовити нашу індивідуальну продукцію за ними. Проте, сам матеріал (силікон) дає деяку усадку і форма зліпка міняється з часом. Тому, ми приймаємо в роботу зліпки яким не більше 6-ти місяців!
  7. Якщо вже після виготовлення моніторів звук не сподобається, потім його вже ніяк не можна відредагувати?

   Лабораторія Ambient Acoustics надає тестові моделі своїх моніторів для попереднього саунд-чека. Ми рекомендуємо перед замовленням будь-якої моделі, спочатку ознайомитися з її характером звучання. Ми не корегуємо звук наших готових моніторів "під побажання"!
  8. Який період адаптації до індивідуальних кастом моніторів?

   Шкірі у вушному каналі необхідний час для адаптації до стороннього предмету. В середньому, період адаптації до продукції складає 7-10 днів. Тому відразу після примірювання, якщо Ви відчуватимете тиск, краще нічого не коректувати, необхідно трохи потерпіти і "розносити" вуха. Якщо після тижня інтенсивного носіння біль не мине, то ось тоді необхідна корекція!
  9. Якщо у мене хронічні отити, чи можна мені користуватися індивідуальними кастом моніторами, берушами, насадками?

   Якщо людина страждає хронічними виділеннями з вух, використання індивідуальної кастомної продукції може призвести до загострень запальних процесів. Це пояснюється тим, що індивідуальний корпус перекриває доступ повітря у вушний канал (канал не вентилюється), що призводить до зростання чисельності бактерій в усі при тривалому використанні. Також виділення можуть потрапити у випромінювачі моніторів, що призведе до поломки. Проконсультуйтеся з вашим лікарем про можливість використання такого роду продукції!
  10. Які поломки трапляються з моніторами?

   Якщо у вас виникли проблеми з моніторами, такі як: уривчастість звуку або відсутність звуку в одному навушнику, проблема може бути у проводі. Щоб впевнитися, від'єднайте кабель від моніторів. Поміняйте місцями правий і лівий монітор. Якщо проблема залишається, то, несправність у випромінювачах, або в акустичних фільтрах монітора.

   Якщо музика звучить не чітко і тихо, це проблема забруднення акустичних фільтрів. Якщо в сітку фільтру потрапляє волога або бруд, погіршується "прохідність" звуку. Це спотворює звукову картину. Для вирішення цієї проблеми покладіть монітори в герметичну упаковку (або коробку) з силікагелем. Якщо після декількох днів проблема не вирішується, зв'яжіться з нами за подальшими інструкціями.

   Якщо музика звучить спотворено (металевий гомін, деренчання), це явна ознака поломки випромінювача. До поломки випромінювачів часто призводить волога яка потрапляє в нього по звуководу або механічних діях (падіння, удар і т.д) .В даному випадку проведіть ту ж процедуру з силікагелем і, якщо, це не допомогло, зв'яжіться з нами за адресою: shop@ambient-acoustics.ua
  11. Чи потрібне спеціальне устаткування, щоб навушники працювали?
  Якщо ви слухаєте музику, просто підключіть Ambient монітори до будь-якого Mp3-плєєру або портативного носія. Якщо ж ви на сцені або репетиції вам необхідна безпровідна радіосистема.
  Персональний кабінет