• Укр
 • Eng
 • Гарантія та умови

  УМОВИ

  1. Зліпки ваших вух передаються в роботу лише після підтвердження мінімальної суми передоплати, а саме: 30% від суми замовлення.
  2. Якщо Ви знаходитеся в Києві, Ви можете замовити послугу виїзду нашого фахівця до Вас для зняття зліпків в слушний для Вас час (Пн-Пт, з 12 до 17)! Вартість послуги виклику фахівця - 800 UAH.
  3. Ambient Acosutics надає послуги із зняття зліпків вух і 3D обробки зліпків, для подальшого самостійного використання клієнтом. Вартість - 2000 грн/пара.
  4. Спосіб доставки товару залежить від населеного пункту, в який вона здійснюється. Доставка товарів на території України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Доставка по світу - транспортними компаніями "Нова Пошта", "Укрпошта", "DHL", "Fedex", "EMS". Витрати на послуги поштових служб сплачуються окремо. Після передачі вашого замовлення до транспортної компанії ми не несемо відповідальність за товар і подальшу його доставку. Всі митні платежі, якщо вони виникають, також сплачує покупець окремо.

   Важливо! Ми не відправляємо товари до Росії та Білорусії.
  5. Термін виготовлення Ambient моніторів складає 3-4 тижні з моменту отримання нами зліпків і підтвердження оплати. Терміни виготовлення Ambient насадок, беруш та гарнітури — 2 тижні.
  6. Період адаптації шкіри вушного каналу до індивідуальних корпусів моніторів, кастом насадок, беруш, вкладишів складає 10-14 днів. Лише після закінчення даного періоду приймаються вироби для корекції форми!
  7. Індивідуальні монітори, насадки і отопласти виготовляються нашими фахівцями з використанням 3D технологій. Кожен монітор тестується після завершення процессу виробництва.
  8. У зв'язку з відмінністю кольору наших матеріалів і кольорами на екрані вашого комп'ютера, є вірогідність того, що кінцевий колір продукту трохи відрізнятиметься! Ми не можемо гарантувати, що колір буде точнісінько як на екрані вашого монітора! Будь ласка, прийміть це до уваги.
  9. Не приймаються вироби (індивідуальні монітори лабораторії і монітори після кастомізації) для корекції звуку! Бажано, перед замовленням Ambient моніторів ознайомиться із звучанням тієї моделі яка Вас найбільш цікавить! Для цього в лабораторії є тестові моделі моніторів.
  10. Для збереження електронних компонентів моніторів користуйтеся осушуючими засобами (пакетований силікагель, або спеціалізовані осушуючі набори для догляду за слуховими апаратами)! Якщо Ви страждаєте рясним виділенням вологи і сірки з вух, бажано користуватися осушуючими засобами щодня! Пам'ятаєте, від того, як Ви стежитимете за особистою гігієною і станом випромінюючих частин моніторів (акустичних фільтрів), залежатиме довговічність нормального функціонування виробу.
  11. Якщо Ви страждаєте хронічними захворюваннями (інфекціями) ЛОР органів, або рясними виділеннями сірки (часті сірчані пробки), перед замовленням даної продукції проконсультуйтеся з Вашим лікарем! Приймаючи замовлення на виготовлення індивідуальних моніторів, кастом насадок, беруш, отопластів лабораторія вважає, що всі нобходімиє консультації з лікарями були проведені!
  12. Умови оплати. Безготівковий розрахунок - передоплата за товар 30%. Безготівкова форма оплати доступна у всіх містах як для фізичних, так і для юридичних осіб. Після оформлення замовлення Вам надсилається рахунок на E-mail з даними IBAN, який можна сплатити через мобільний додаток Приват24/Монобанк/Ощадбанк та ін., у відділені будь-якого банку, терміналі. Разом з товаром Ви отримуєте оригінали всіх необхідних документів (рахунок, видаткова накладна, гарантійний талон). Усі банковські витрати сплачує покупець.
  13. Згода на публічне представлення продукції. Зверніть увагу, що ми залишаємо за собою право на публічне представлення, відтворення і поширення фото, зображення, ілюстрації, відео з вашою участю з продукцією, виготовленою на ваше замовлення під торговою маркою Ambient Acoustics на інтернет - ресурсі www.ambient-acoustics.ua. та наших інстаграм та фейсбук сторінках. Ваше ім`я / сценічний псевдонім може бути використано в інформаційних матеріалах / рекламних матеріалах компанії Ambient Acoustics.
  14. Умови обміну і повернення товару. Повернути товар Ambient Acoustics належної якості можна, якщо дотримані наступні умови повернення товару:
   1. товар не використовувався і зберігся в тому вигляді, якому його придбали
   2. товар повністю справний
   3. минуло не більше 14 календарних днів з моменту придбання товару
   4. збережені всі комплектуючі і аксесуари з їх індивідуальною упаковкою
   5. збережено розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром

  Оскільки вся кастомна продукція компанії Ambient Аcoustics виготовляється за індивідуальним замовленням і не може бути використана надалі, вам необхідно враховувати часові та матеріальні витрати, витрачені співробітниками компанії при виробництві товару. Повернення грошових коштів за товар складає 60% від вартості продукції. Банківські і транспортні витрати покладаються на покупця.

  Грошові кошти за універсальні товари повертаються клієнту у 100% вартості товару.

  ГАРАНТІЯ

  1. На всі навушники компанії Ambient Аcoustics (кастомні/унііверсальні/активні) діє наступна гарантія на:

   внутрішні електронні компоненти (драйвери, кросовер) - 1 рік,
   провід - 6 місяців,
   корпуси (отопластика) – 30 днів.
  2. Гарантія поширюється на заводський брак випромінювачів, акустичних фільтрів або складових компонентів, тобто якщо несправність не обумовлена необережним використанням.
  3. Ambient Acoustics проведе необхідну корекцію форми корпусів моніторів, кастом насадок, кастомних вушних затичок, отопластів або виготовить нові, якщо протягом місяця корпус приносить дискомфорт при носінні своєму власникові; якщо на корпусах були виявлені шорсткості, нерівності, гострі краї, або інший вид браку, не обумовлений анатомічними особливостями вух покупця!
  4. Зобов'язання не поширюються на монітори:

   з механічними пошкодженнями корпусів
   з явною дією вологи, сірки, поту, інших рідин на внутрішні компоненти
   з наявністю сторонніх предметів в звуководах
   з пошкодженнями, викликаними неакуратним використанням
   з ознаками несанкціонованого ремонту і будь-якого вигляду самостійних модифікацій
   з ознаками дії екстремальних температур
   з ознаками дії вібраційного характеру.
  5. Гарантійні зобов'язання не поширюються на внутрішні компоненти in-ear навушників після проведення кастомізації! При кастомізації лабораторія дає гарантію лише на отопластику (індивідуальний корпус)!
  6. Гарантія на універсальні вушні затички складає 12 місяців.
  7. Гарантія на кастомні вушні затички, насадки на навушники - 30 днів.
  8. Гарантія на провід - 6 місяців.
  Персональний кабінет