• Укр
 • Eng
 • Зліпки
  Процедура зняття зліпків вух для виготовлення індивідуальних custom in-ear моніторів (CIEM), а також кастомів і насадок практично нічим не відрізняється від тієї, яка проводиться в слухопротезуванні для виготовлення внутрішньовушних слухових апаратів!


  Загальна інформація

  1. Важливо! Під час заповнення вушного каналу зліпочною масою нижня щелепа клієнта повинна перебувати в розслабленому стані, а рот трохи відкритим. Якщо зліпки виготовляються для музикантів, які співають, то необхідно затискати передніми зубами предмет розміром 2 - 2,5 см. Це імітує процес співу!

   Також важливо, щоб кінчик шприца під час процедури залиття залишався зануреним у вже видавлену зліпочного масу, це допоможе запобігти утворенню бульбашок повітря в зліпку!
  2. Необхідно застосовувати двокомпонентні силіконові зліпочні маси високої в'язкості!
  3. Зліпки повинні мати відбиток переходу вушної раковини в зовнішню частину анатомічної будови вуха.
  4. У канальній частині вушний зліпок повинен доходити трохи далі за кордон 2-го вигину вушного каналу, межа переходу хрящового вушного каналу в кістковий повинна бути добре відснята.
  5. Зліпки повинні бути без явних дефектів, не повинні містити повітряні пори, відтяшки не обумовлені анатомічними особливостями вух, а також з відзнятим місцем для розташування роз'ємів.
  6. Якщо у вас залишились питяння, напишіть нам: shop@ambient-acoustics.ua

  Процедура зняття зліпків

  1. Проводиться візуальний огляд вушного каналу людини.
  2. Спеціаліст вставляє отоблок з ниткою у вушний канал, використовуючи ліхтарик. Це запобігає потраплянню зліпочної маси глибоко у вухо.
  3. Формується двокомпонентна зліпочна масса. ЇЇ вводять обережно за допомогою спеціального шприца. Рівномірно заповнюють канал та вушну раковину массою.
  4. Клієнт чекає приблизно 3-5 хв, поки масса повністю застигне. В цей час бажано не розмовляти та не закривати рот.
  5. Спеціаліст обережно виймає зліпки з вух клієнта.

   Уся процедура займає до 10 хв.


  Що робити далі

  1. Зробіть фотографії ваших зліпків з різних ракурсів, як на фото вище.
  2. Надішліть нам ваші фотографії на електронну адресу: shop@ambient-acoustics.ua
  3. Чекайте на підтвердження.
  4. Після того, як ми отримаємо Ваші зліпки, вони будуть відскановані нашими спеціалістами і переведені у 3D форму. Ви можете придбати ваші зліпки у нас у форматі *stl. Фізичні зліпки повертаються вам разом із замовленням.
  Персональний кабінет