• Укр
 • Eng
 • Кастомні навушники
  Всі кастом монітори виготовляються за допомогою сучасних 3D технологій за зліпками вух клієнта. Кінцевий результат проектування дозволяє досягти максимального комфорту та звукоізоляції. Дизайн кожної моделі індивідуальний.
  MAD2
  MAD2

  Звуковий почерк MAD2 можна охарактеризувати як моніторний із злегка підкресленим мовним діапазоном, що сподобається поціновувачам інструментальних "аналітичних" музичних стилів. Підходять для вокалу, акустичної гітари і смичкових інструментів.

  18 000₴
  MAD3HYB
  MAD3HYB

  MAD3HYB володіють чудовою щільністю, глибиною, а, найголовніше, натуральністю відтворення інфранизьких і низьких частот без втрати детальності, чіткості і легкості властивої арматурним випромінювачам!

  22 000₴
  MAD4
  MAD4

  Максимально лінійна модель у всьому частотному діапазоні! У MAD4 відсутня надлишкова моніторна сибілятивніть та накачування басу. Модель буде цікава, звукорежисерам та аудіофілам, яким необхідний моніторний, точний звук!

  24 000₴
  MAD6
  MAD6

  Звукову подачу кастомних моніторів MAD6 можна охарактеризувати як музичну, з максимально вираженим "тілесним" ефектом присутності, але з чіткістю і "арматурною моніторністю", яка необхідна для сценічної роботи!

  30 000₴
  MAD10
  MAD10

  MAD10 ідеальні для використання на професійній сцені, в студії звукозапису і в повсякденні. Нероздільна музична подача всього частотного діапазону спільно з відмінно відпрацьованим низькочастотним діапазоном створює ту музичну сцену, що зачаровує об`ємом та буде гідно оцінена в найвимогливіших аудіофільських додатках.

  46 000₴
  MAD16
  MAD16

  Ідеальне поєднання музичності і точності у всьому частотному діапазоні. Кастомні монітори MAD16 увібрали в себе всі ті характеристики і якість звуку, які необхідні справжнім аудіофілам. Когерентне звучання усіх шістнадцяти драйверів створює приголомшливу легкість і унікальну у своєму роді локалізацію музичних компонент в загальній звуковій картині.

  100 000₴
  MAD24
  MAD24

  MAD24 - це перші в світі індивідуальні кастомні монітори з двадцятьма чотирма драйверами в кожному вусі! MAD24 отримали неймовірно щільний низ, прозорі середні частоти, чудову високу роздільну здатність, а також приголомшуючу глибину і тривимірну звукову сцену. MAD24 здатні повністю розчинити Вас в музичному потоці улюблених композицій!

  140 000₴
  AM5LiveEdition
  AM5LiveEdition

  Кастом монітори AM5LiveEdition забезпечують захоплююче звукове відтворення з живим середньо частотним діапазоном і потужним, тілесним басом. AM5LiveEdition ідеально підходять для музикантів та аудіофілів, яким потрібна додаткова точність, роздільна здатність, і, найголовніше, величезний запас гучності з мінімальними викривленнями.

  28 000₴
  Персональний кабінет