• Укр
 • Eng
 • Музичні затички з фільтром AP20
  • Музичні затички з фільтром AP20
  • Музичні затички з фільтром AP20
  Музичні затички з фільтром AP20
  3 400₴
  придбати
  виготовлення від 10 днів

  Серія музичних затичок з фільтром Ambient Plug 20dB для музикантів, DJ, аудіофілів

  Ambient Plug 20dB (AP20) Пневмоакустичний фільтр , спроектований Ambient Acoustics, для рівномірного зниження оточуючого шума або музики

  AP20 зменшує ймовірність виникнення акустичної травми при тривалому прослуховуванні музики на високих рівнях гучності. Унікальністю даного фільтра є рівномірне зниження навколишнього шуму на всіх частотах. Завдяки пружньому демпфуючому елементу нам вдалося досягти зниження зовнішнього шуму на рівень в межах 20 дБ у всьому діапазоні частот!

  Затички з такими фільтрами дуже зручно використовувати на концертах, дискотеках, галасливих приміщеннях, під час стендової стрільби чи у тирі. Під час концертів музика буде знижена на безпечний рівень та ,саме головне, без втрати якості звуку.

  Важливо!

  Затички з фільтрами не призначені для занурення під воду та плавання! Якщо Ви страждаєте хронічними захворюваннями ЛОР органів, проконсультуйтеся з лікарем, щодо можливості використання даної продукції.

  Як організован процес?

  1. Ви робите замовлення на нашому сайті
  2. Ми зв'язуємось з вами, щоб підібрати зручний день та час для виготовлення зліпків у нас в офісі безкоштовно (Київ). Якщо ви не можете приїхати до нас, то зробити зліпки вух можна в любому центрі слухопротезування (на території України). Ця послуга сплачується окремо за тарифами медичного закладу.
   Дізнатися більше про процедуру зняття зліпків тут
  3. Оплата замовлення - 100 відсотків на банківський рахунок підприємства.
  4. Ми робимо 3D моделювання зліпків, на основі яких будемо створювати ваші затички
  5. Виготовлення затичок
  6. Готовий товар можна забрати у нас чи отримати Новою Поштою (за тарифами перевізника).

  Додаткова інформація:

  За замовчуванням, колір затичок - прозорий. Якщо вас цікавлять інші кольори, то це треба додатково обговорити при замовленні.

  Індивідуальні затички оснащені зв'язуючим шнурком. Присутня ідентифікація правого (R) та лівого (L) вуха. Затички виготовляються у формі повної раковини (конха).

  Комплектація:

  • Затички 2 шт
  • Чохол
  Музика
  Музичні затички з фільтром AP20
  Музичні затички з фільтром AP20

  Серія музичних затичок з фільтром Ambient Plug 20dB для музикантів, DJ, аудіофілів

  3 400₴
  Персональний кабінет