• Укр
 • Eng
 • Як замовити

  Замовити кастомні монітори від Ambient Acoustics досить легко. Прочитайте інструкцію нижче.


  1. Обрати модель кастомних моніторів та дизайн.

   На нашому сайті є докладний опис кожної моделі моніторів тут. Також ви маєте змогу прослухати модель, яка вас цікавить, у наших дилерів чи в нашому офісі у м.Києв. Дизайн обраної моделі ви можете сформувати за посиланням тут.
  2. Виготовлення зліпків

   Будь ласка, уважно прочитайте інструкцію з виготовлення зліпків вух та покажіть її вашому лікарю. Зліпки можна зробити в нашому офісі у м. Києв (безкоштовно) чи в будь-якому центрі слухопротезування (послуга сплачується клієнтом окремо за тарифами медичного закладу).
   Якщо ви страждаєте хронічними інфекціями у вухах, або рясним виділенням сірки (пробки), то порадьтесь з лікарем з приводу доцільності використання кастомних моніторів.
   Обов'язково надішліть фотографії ваших зліпків нам для підтвердження на пошту: shop@ambient-acoustics.ua
  3. Надсилання зліпків

   Надіслати зліпки на території України ви можете Новою Поштою: м.Київ, відділення №70, тел. 096 503 09 44, Кочевих Юлія.

   Доставка по світу здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта", "Укрпошта", "DHL", "Fedex", "EMS". Витрати на послуги поштових служб сплачуються окремо. Будь ласка, пам'ятайте, що діє також митне законодавство на території України. Вартість ваших відправлень не може становити більше 100 евро. Інакше, ви повинні будете сплатити додаткові митні платежі.

   Адреса доставки: 01135, Ukraine, Kyiv, 7/19 Andrushenko street, 42 flat, +38 096 503 09 44, Kochevykh Yuliya. Призначення товару: подарунок фізичній особі. Назву компанії ви не вказуєте.

   Також ми приймаємо 3D зліпки ваших вух у форматі stl*. Ви маєте змогу завантажити зліпки у вашому кабінеті.
  4. Оплата замовлення

   Після того як ми отримали ваше замовлення і зліпки вух, необхідно сплатити передоплату у розмірі 30% від суми замовлення або повну суму. Рахунок з реквізитами IBAN та переліком товарів буде надіслан вам на пошту. Після отримання коштів на розрахунковий рахунок замовлення передається у виробництво. Після завершення виробництва ви маєте сплатити решту суми. Всі додаткові банківські коміссії сплачує покупець.
  5. Виробництво замовлення

   Швидкість виконання замовлення залежить від складності обраної вами моделі та завантаження виробництва. В середньому, час виконання 3-4 тижні. Термін виконання погоджується з вами на початку виробництва. Якщо вам необхідно виконати замовлення за 1 тиждень, то ця послуга сплачується окремо і становить 100 дол. США (в грн за курсом ПриватБанку на момент сплати).
  6. Отримання замовлення

  Отримати замовлення ви можете в нашому офісі у м.Київ, чи поштою.

  Спосіб доставки товару залежить від населеного пункту, в який вона здійснюється. Доставка товарів на території України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта".

  Доставка по світу - транспортними компаніями "Нова Пошта", "Укрпошта", "DHL", "Fedex", "EMS". Витрати на послуги поштових служб сплачуються окремо. Після передачі вашого замовлення до транспортної компанії ми не несемо відповідальність за товар і подальшу його доставку. Всі митні платежі, якщо вони виникають, сплачує покупець окремо.

  Ми не відправляємо товари до Росії та Білорусії.  Персональний кабінет